Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Sigorta Sektörünün Nabzı Burada Atıyor

older | 1 | (Page 2)

  0 0

  Artık sigortacılık teknolojilerinden sadece sigorta şirketleri değil, sigorta acenteleri de faydalanabiliyor. Yeni ‘ChatBot’ teknolojisi sayesinde acentelerin yatırım yaparak websitesi kurmalarına ihtiyaç kalmadığının altını çizen teknoloji girişimi Botudio‘nun Kurucusu Ali Erhan Tamer, bu teknoloji ile sigorta acentelerinin hizmetlerini Facebook Messenger üzerinden kolayca dijitale taşıyabildiğini söyledi.

  0 0

  TARSİM Genel Müdürü Yusuf Cemil Satoğlu, TARSİM’in üreticilerin hizmetkârı olduğunu belirterek şunları söyledi: “Üreticimize hizmet için varız ama bunun bir sigorta sistemi olduğunu üreticilerimizin anlamaları gerekiyor. Bir poliçede belirlenen teminatlar ne ise TARSİM’in sorumluluğu da o. Poliçede yazan, bizim sorumluluğumuz ve verdiğimiz sözdür.”

  0 0

  Otomatik Katılım’da faizli/faizsiz BES tercihinin yarı yarıya olduğunu söyleyen Ayhan Sincek, gönüllü bireysel emeklilikteki faizsiz fon payının ise şu anda %6 olduğunu, ancak orta vadede %20-25 düzeyine çıkabileceğini ifade etti.

  0 0

  Frédéric de Courtois, Generali’nin 40’tan fazla ülkede sigorta faaliyeti gösterdiğini söyleyerek, “Ancak 25 ülkeye daha çok odaklanarak sigortacılığı sürdüreceğiz” dedi. De Courtois, Generali’nin odaklandığı ülkelerden biri olan Türkiye’nin yüksek potansiyeline inandıklarını söyledi.

  0 0

  Günümüzde her şeyin merkezinde ‘insanın’ olması gerektiğini belirten Esra Güller ‘insan kaynağına yapılan yatırımın’ şirket başarısını ne kadar başka bir boyuta taşıyabileceğinin altını çizdi. Güller, dijitalleşen dünyada gelişime açık, farklılaşmaya istekli insana yatırım yaptıklarını da ifade etti.

  0 0

  NN Hayat ve Emeklilik’in yeni kurulan inovasyon departmanı Sparklab’in Koordinatörü Sevinç Ener ve Proje Yöneticisi Şevin Ballıktaş, yeni nesil teknolojilerle değişen insan davranışlarını en hızlı ve doğru şekilde gözlemleyerek, geleceğin sigorta ve emeklilik şirketini oluşturmayı, sektöre liderlik etmeyi amaçladıklarını açıkladı.

  0 0

  Gulf Sigorta, 14 Temmuz tarihi itibarıyla Türkiye’de tek çatı altında faaliyetlerine resmen başladı. Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu, satın aldıkları AIG’den gelen güçlü branşların yanına inşaat ve yangın sigortalarını da ekleyerek daha güçlü ve daha kârlı bir şirket olmak istediklerini söyledi.

  0 0

  Gulf Sigorta olarak pazar payı kaygılarının bulunmadığını belirten operasyon, alternatif dağıtım kanalları, pazarlama ve kurumsal iletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Gardet, 5 yıl içinde, hatta daha kısa bir sürede vizyonlarında yer alan en beğenilen ve tercih edilen sigorta şirketi olma hedefine ulaşacaklarını söyledi.

  0 0

  Şirketlerin dijital ortamda potansiyel müşteri kitlesi ile samimi ve sürekli bir iletişim kurmaları gerektiğini vurgulayan Quick Sigorta Pazarlama ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Dr. İsmail Kızılbay, artık dijitalde sadece reklam vermekle sonuç alınamadığını ifade etti.

older | 1 | (Page 2)